5. ročník Slovak Floorball Cup zrušený
Vážená florbalová rodina,
 
poslednou správou z 22. apríla sme uviedli dnešný deň, 31.5.2020 ako deadline, kedy sa vedenie turnaja rozhodne o uskutočnení 5. ročníka Slovak Floorball Cup a Slovak Floorball Cup Young. Celé dianie okolo pandémie COVID-19 sme dôkladne sledovali, vyhodnocovali a komunikovali s každým partnerom (športové haly, ubytovanie, stravovanie a pod.), ktorý je pre uskutočnenie medzinárodného turnaja s účasťou viac ako 1500 účastníkov, potrebný.
 
Na Slovensku boli v rámci uvoľňovania opatrení oznámené 4 fázy, ktoré sa naplnili. Žiaľ, ďalšie uvoľňovanie opatrení nie je termínovo oznámené a v rámci posledného nariadenia Úradu verejného zdravotníctva platí zákaz usporadúvať akékoľvek hromadné podujatia súťažnej povahy. Z definície tohto nariadenia sa vedenie turnaja rozhodlo jubilejný 5. ročník pre rok 2020 zrušiť.
 
Veľmi nás táto situácia mrzí, žiaľ nevieme ju nijakým spôsobom ovplyvniť. Pevne veríme, že nám zachováte svoju priazeň a aj napriek tohtoročnej vynútenej pauze sa uvidíme v Bratislave opäť v roku 2021.
 
Každý zaregistrovaný klub/tím budeme nasledovné dní kontaktovať e-mailom.
 
Prajeme hlavne veľa zdravia a florbalových úspechov v sezóne 2020/2021.
 
Organizačný tím Slovak Floorball Cup