RESET
Deň Čas Hala Kateǵoria Skupina Domáci Hostia Výsledok Detail Stream
23.8.2019 16:15 Dom športu B16 16A Hurikán Bratislava Tatran Střešovice Black 2:9 Detail
23.8.2019 16:15 Športová hala Elán B14 14A FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FBK Atlas Blansko 4:3 Detail
23.8.2019 16:15 Športová hala Mladosť B10 10A Hurikán Inspiro Galaktikos Bratislava 10:12 Detail
23.8.2019 17:00 Dom športu B16 16A Tsunami Záhorská Bystrica FBC Grasshoppers AC UNIZA pri CVČ Žilina 2:0 Detail
23.8.2019 17:00 Športová hala Elán B14 14A Snipers Bratislava "B" T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 2:3 Detail
23.8.2019 17:00 Športová hala Mladosť B10 10A FaBK ATU Košice Torpedo Havířov 6:4 Detail
23.8.2019 17:45 Dom športu B16 16B FBC Přerov Tatran Střešovice Red 3:4 Detail
23.8.2019 17:45 Športová hala Elán B14 14B FBC Grasshoppers AC UNIZA pri CVČ Žilina Hurikán Bratislava 4:0 Detail
23.8.2019 17:45 Športová hala Mladosť B10 10A Snipers Bratislava FBC Grasshoppers AC UNIZA pri CVČ Žilina 6:9 Detail
23.8.2019 18:30 Športová hala Elán B16 16B Snipers Bratislava Sokol Rudná 2:2 Detail
23.8.2019 18:30 Dom športu B14 14B ŠK Lido Prírodovedec Galaktikos Bratislava 4:0 Detail
23.8.2019 18:30 Športová hala Mladosť B12 12A Rookies by Floorball Academy Snipers Bratislava 2:18 Detail
23.8.2019 19:15 Športová hala Elán B16 16A Tatran Střešovice Black FBC Grasshoppers AC UNIZA pri CVČ Žilina 5:4 Detail
23.8.2019 19:15 Dom športu B14 14C Snipers Bratislava "A" Future by Floorball Academy 5:1 Detail
23.8.2019 19:15 Športová hala Mladosť B12 12A Rockets FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 0:11 Detail
23.8.2019 20:00 Športová hala Elán B16 16A Tsunami Záhorská Bystrica Hurikán Bratislava 3:1 Detail
23.8.2019 20:00 Dom športu B14 14C FBC 11 Trnava 1. SC Malacky 0:4 Detail
23.8.2019 20:00 Športová hala Mladosť B12 12A FBC Grasshoppers AC UNIZA pri CVČ Žilina Florbal4u Team 6:6 Detail
24.8.2019 08:45 Športová hala Elán B12 12A Rookies by Floorball Academy FBC Grasshoppers AC UNIZA pri CVČ Žilina 6:2 Detail
24.8.2019 08:45 Športová hala Mladosť B10 10A Hurikán Inspiro FBC Grasshoppers AC UNIZA pri CVČ Žilina 5:9 Detail
24.8.2019 08:45 Dom športu B12 12A FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Florbal4u Team 7:3 Detail
24.8.2019 09:30 Športová hala Elán B14 14A FBK Atlas Blansko T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 2:6 Detail
24.8.2019 09:30 Dom športu B14 14C 1. SC Malacky Snipers Bratislava "A" 1:3 Detail
24.8.2019 09:30 Športová hala Mladosť B10 10A Galaktikos Bratislava FaBK ATU Košice 4:13 Detail
24.8.2019 10:15 Športová hala Elán B14 14A Snipers Bratislava "B" FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 4:8 Detail
24.8.2019 10:15 Dom športu B14 14C FBC 11 Trnava Future by Floorball Academy 0:12 Detail
24.8.2019 10:15 Športová hala Mladosť B10 10A Torpedo Havířov Hurikán Inspiro 9:6 Detail
24.8.2019 11:00 Dom športu B16 16B Tatran Střešovice Red Sokol Rudná 5:1 Detail
24.8.2019 11:00 Športová hala Mladosť B14 14B Hurikán Bratislava ŠK Lido Prírodovedec 1:3 Detail
24.8.2019 11:00 Športová hala Elán B14 14B Galaktikos Bratislava FBC Grasshoppers AC UNIZA pri CVČ Žilina 0:6 Detail
24.8.2019 11:45 Dom športu B16 16B Snipers Bratislava FBC Přerov 2:4 Detail
24.8.2019 11:45 Športová hala Elán B12 12A Rockets Rookies by Floorball Academy 2:15 Detail
24.8.2019 11:45 Športová hala Mladosť B10 10A Snipers Bratislava FaBK ATU Košice 6:11 Detail
24.8.2019 12:30 Športová hala Elán B16 16A FBC Grasshoppers AC UNIZA pri CVČ Žilina Hurikán Bratislava 0:2 Detail
24.8.2019 12:30 Dom športu B14 14A T.B.C. LUCERN Králův Dvůr FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 3:1 Detail
24.8.2019 12:30 Športová hala Mladosť B10 10A FBC Grasshoppers AC UNIZA pri CVČ Žilina Torpedo Havířov 9:11 Detail
24.8.2019 13:15 Športová hala Elán B16 16A Tatran Střešovice Black Tsunami Záhorská Bystrica 7:1 Detail
24.8.2019 13:15 Dom športu B12 12A Snipers Bratislava Rockets 13:0 Detail
24.8.2019 13:15 Športová hala Mladosť B12 12A FBC Grasshoppers AC UNIZA pri CVČ Žilina FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7:3 Detail
24.8.2019 14:00 Dom športu B14 14A FBK Atlas Blansko Snipers Bratislava "B" 7:2 Detail
24.8.2019 14:00 Športová hala Elán B14 14C Snipers Bratislava "A" FBC 11 Trnava 10:0 Detail
24.8.2019 14:00 Športová hala Mladosť B12 12A Florbal4u Team Rookies by Floorball Academy 6:8 Detail
24.8.2019 14:45 Dom športu B14 14B ŠK Lido Prírodovedec FBC Grasshoppers AC UNIZA pri CVČ Žilina 0:10 Detail
24.8.2019 14:45 Športová hala Elán B14 14C Future by Floorball Academy 1. SC Malacky 9:2 Detail
24.8.2019 14:45 Športová hala Mladosť B10 10A Galaktikos Bratislava Snipers Bratislava 10:3 Detail
24.8.2019 15:30 Športová hala Elán B14 14B Galaktikos Bratislava Hurikán Bratislava 0:8 Detail
24.8.2019 15:30 Dom športu B12 12A FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Snipers Bratislava 1:4 Detail
24.8.2019 15:30 Športová hala Mladosť B10 10A FBC Grasshoppers AC UNIZA pri CVČ Žilina FaBK ATU Košice 6:5 Detail
24.8.2019 16:15 Športová hala Elán B16 16B Sokol Rudná FBC Přerov 2:1 Detail
24.8.2019 16:15 Športová hala Mladosť B12 12A FBC Grasshoppers AC UNIZA pri CVČ Žilina Rockets 6:0 Detail
24.8.2019 17:00 Športová hala Elán B16 16B Tatran Střešovice Red Snipers Bratislava 8:1 Detail
24.8.2019 17:00 Športová hala Mladosť B10 10A Torpedo Havířov Galaktikos Bratislava 8:7 Detail
24.8.2019 17:45 Športová hala Mladosť B10 10A Hurikán Inspiro Snipers Bratislava 6:3 Detail
24.8.2019 18:30 Športová hala Mladosť B12 12A Snipers Bratislava Florbal4u Team 8:0 Detail
25.8.2019 08:00 Športová hala Mladosť B10 10A Galaktikos Bratislava FBC Grasshoppers AC UNIZA pri CVČ Žilina 5:9 Detail
25.8.2019 08:00 Športová hala Elán B12 12A Florbal4u Team Rockets 10:4 Detail
25.8.2019 08:45 Športová hala Elán B12 12A Rookies by Floorball Academy FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 8:13 Detail
25.8.2019 08:45 Športová hala Mladosť B10 10A Snipers Bratislava Torpedo Havířov 3:10 Detail
25.8.2019 09:30 Športová hala Elán B12 12A Snipers Bratislava FBC Grasshoppers AC UNIZA pri CVČ Žilina 8:1 Detail
25.8.2019 09:30 Športová hala Mladosť B10 10A FaBK ATU Košice Hurikán Inspiro 9:1 Detail
Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu v rozpise. Na všetky prípadne zmeny budú tímy včas upozornené.